Oferta Nowak Technologie®

Nowak Technologie® to firma produkcyjna a także świadcząca usługi z zakresu obróbki blach aluminiowych i stalowych. Linie produkcyjne zostały zoptymalizowane do cięcia, gięcia, spawania a także zabezpieczania blach aluminiowych i stalowych. Pełny opis wykonywanych usług można znaleźć tutaj.

Jednak główną działalnością produkcyjną Nowak Technologie® są szafy aluminiowe. W ofercie znajdują się już gotowe szafy telekomunikacyjne, szafy sterownicze, szafy i szafki serwerowe, szafy termoizolowane ogrzewane i klimatyzowane wraz z akcesoriami.

Nie musisz ograniczać się do istniejących na rynku produktów, możesz mieć własny, spełniający wszystkie Twoje wymagania. W Nowak Technologie® możesz zlecić zaprojektowanie i zbudowanie dowolnej szafy, zarówno z aluminium jak i ze stali. Wystarczy, ze podasz nam specyfikację lub określisz oczekiwania, jakie musi spełniać konstrukcja. I to wszystko! Nasi konstruktorzy opracują projekt na podstawie którego możliwe będzie wykonanie testowego prototypu a następnie uruchomienie produkcji.

Dlaczego Nowak Technologie® jest dla Ciebie najlepszym partnerem?

Doświadczenie
korzystasz z doświadczenia zdobywanego przez 44 lat w branży mechanicznej i technologicznej
Zcentralizowana produkcja
cały proces, od projektu po wysyłkę gotowego produktu, realizowany jest w siedzibie Nowak Technologie
Autorskie rozwiązania
sprawdzone i przetestowane w wielu różnych konstrukcjach

Wybrane zalety szaf projektowanych i produkowanych przez Nowak Technologie®

Kilka konstrukcji szaf aluminiowych, które na stałe weszły do oferty Nowak Technologie®