Solidarni z Ukrainą

Nasz mały wkład w gigantyczne morze potrzeb. W ramach pomocy zawieźliśmy część najpotrzebniejszych artykułów do Punktu pomocy dla uchodźców zorganizowanym w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. W drodze powrotnej zabraliśmy dwie Panie z dwójką uroczych dzieci, dla których udało się zorganizować nocleg w Zamościu. Następnego dnia Panie wyruszyły w dalszą podróż. Obecnie Panie ze swoimi pociechami mieszkają w Holandii.

Szlachetna Paczka

Dbając o nieustanny rozwój Cyberteam® Sp. z o.o.  i Nowak Technologie® nie zapominamy również o działalności charytatywnej. Jest to bardzo ważny aspekt działalności firm dający dużo satysfakcji i dumy, że możemy choć częściowo odmienić los drugiego człowieka.

Oprócz zbiórek pieniężnych czy bezpośredniej pomocy materialnej z największą przyjemnością Zarząd oraz pracownicy Cyberteam® Sp. z o.o. oraz Nowak Technologie® wzięli aktywny udział w zbiórce wspierającej Szlachetną Paczkę. Jest to ogólnopolski projekt pomocy charytatywnej dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Zachęceni pozytywnym odbiorem tego typu akcji zdecydowaliśmy, że pomoc potrzebującym już zawsze będzie nieodłącznym elementem działalności obydwu firm.